Druhá šanca cover

MARKIZA • PONDELOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Ján Koleník výrazne schudol. Čo sa to s hercom deje?

22. 10 2021 09:00 | markiza.sk
Slovenský herec Ján Koleník.
Slovenský herec Ján Koleník. Foto: Instagram/jan_kolenik
Herec sa o svoju postavu roky stará. Diváci ho vždy videli ako svalovca.
Aj vďaka tomu bol ideálnou voľbou do úloh akčných drsniakov.
Takto herec vyzeral na začiatku mája.

Úbytok na váhe je viditeľný na prvý pohľad.

Obľúbený slovenský herec Ján Koleník je známy svojím zdravým životným štýlom. Netají sa tým, že pravidelne posilňuje, v tréningovom šate a zápale ho fanúšikovia bežne vídajú aj na sociálnych sieťach.

Herec vďaka poctivému „makaniu“ nielenže skvelo vyzerá, ale udržiava sa tak aj v dobrej kondícii, ktorá je mu oporou v práci. Či už počas dlhých hodín strávených na divadelných doskách, alebo pri výrobe seriálov a filmov, kedy sú herci na pľaci bežne od rána do večera.

Známy slovenský herecký svalovec však v poslednom období výrazne schudol. Čo za tým je? Hoci by tento fakt sám o sebe mohol byť dokonalou živnou pôdou na špekulácie o tom, čo sa s hercom deje, pravdou je, že aj v tomto prípade za tým treba hľadať prácu.

Televízia Markíza aktuálna nakrúca nový seriál inšpirovaný skutočnou udalosťou, v ktorom stvárni Koleník hlavnú úlohu. Práve účinkovanie v adaptácii pôvodne talianskeho seriálu si vyžadovalo aj fyzickú premenu. Hoci si dramatický dej vyžiadal dramatickú zmenu, herca to od úlohy neodradilo. Práve naopak.

„Schudnúť pre mňa nie je problém. Na dva mesiace som zmenil typ cvičenia a upravil stravu. Schudol som 5-6 kíl. Je to náročná rola, cvičiť už teraz nestíham, takže to udržiavame. Vždy keď chce odo mňa produkcia zmenu môjho hereckého stereotypu, je to len obohacujúce a túto úlohu som prijal aj preto,“ priblížil nám herec prácu na novom seriáli.

Nové fotografie herca nájdete v galérii.

Nenechajte si ujsť novú evitovku V lete ti poviem, ako sa mám s Jánom Koleníkom už čoskoro v kinách.


Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 17. januára, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na