Druhá šanca cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Silný príbeh, hviezdne obsadenie. Novinka na Markíze prichádza z Talianska

26. 12 2021 12:30 | zp
Vladimír Kobielsky a Ján Koleník v seriáli Druhá šanca.
Vladimír Kobielsky a Ján Koleník v seriáli Druhá šanca. Foto: TV Markíza
Ján Koleník
Lívia Bielovič
Sarah Arató

Seriál Druhá šanca je plný známych tvárí.

Spletité osudy pacientov a pestré životy odborníkov, ktorí sa o nich starajú. Markíza vstúpi do nového roka s novým seriálom z nemocničného prostredia, ktorý dá priestor rovnako príbehom tých, ktorí v nemocnici hľadajú pomoc, ale aj tým, ktorí ju poskytujú.

Hlavnú postavu lekára Andreja Fabiána v seriálovej novinke Druhá šanca stvárni Ján Koleník. „Je to pre mňa výborná herecká príležitosť, zahrať si postavu v troch úplne odlišných obdobiach života. Úspešného empatického lekára, zatrpknutého neobľúbeného šéfa, a zlomeného chlapa, ktorý si hľadá cestu k životu, ktorý už raz prežil, s totálne odlišným prístupom,“ priblížil dejovú líniu svojej postavy. 

TIP: Zo zákulisia nakrúcania s Jánom Koleníkom. Takto vzniká seriál Druhá šanca

Po boku Koleníka sa ako bývalá Fabiánova manželka predstaví sympatická Lívia Bielovič. „Adela je žena mnohých tvárí. Vidíme ju v momentoch, kedy navonok pôsobí vyrovnane a chladne, no vnútorne je rozorvaná. Prežíva široký diapazón emócií, ktoré sa stále snaží držať pod kontrolou. Sú však situácie, ktoré ju napriek jej profesionalite vo vzťahu k práci prevalcujú,“ prezradila o postave Adely Tibenskej.

Okrem Koleníka a Bielovič sa však diváci môžu tešiť na ďalší rad známych hereckých tvárí. Po ich boku sa v bielom plášti objaví aj Zuzana Norisová, hviezda Oteckov Vladimír Kobielsky, Adam Bardy a Ráchel Šoltésová z Pána profesora, Dano Heriban z Hornej dolnej či Sarah Arató z Najhoršieho týždňa môjho života.

Seriál Druhá šanca môžete sledovať od 10. januára 2022 na Markíze a v týždňovom predstihu od 3. januára na VOYO.

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 2. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na