Druhá šanca cover

MARKIZA • PONDELOK 20:30, V PREDSTIHU NA VOYO •

Vypátrali sme talianskeho Koleníka. Slovenskí diváci ho dobre poznajú

01. 01 2022 14:00 | zp
Taliansky herec Luca Argentero.
Taliansky herec Luca Argentero. Foto: Instagram/lucaargentero

Majú herci niečo spoločné?

Nový rok prinesie na obrazovky Markízy aj nové príbehy. Od 10. januára štartuje nový televízny seriál Druhá šanca z lekárskeho prostredia, v ktorom hlavnú postavu stvárni obľúbený herec Ján Koleník. Seriál vzniká na motívy skutočného príbehu podľa talianskeho originálu, ktorý sa vo svojej krajine teší veľkej popularite. A podobne, ako tomu bude v slovenskej adaptácii, aj hlavnú postavu talianskeho doktora Fabiána hrá veľký fešák.

Ústrednou postavou talianskeho seriálu DOC – Nelle tue mani je lekár Andrea Fanti, ktorého stvárňuje štyridsaťtriročný herec Luca Argentero. Herec je doma veľkou hviezdou, účinkoval v desiatkach seriálov i filmov a vyslúžil si už nomináciu na prestížne talianske ocenenie David di Donatello v kategórii najlepší herec, ktoré je ekvivalentom amerických Oscarov.

Zdroj: Instagram/  lucaargentero

Veľmi dobre ho však poznajú aj slovenskí diváci, najmä fanúšikovia hollywoodskeho filmu Jedz, modli sa a miluj, kde sa objavil po boku hviezdnej Julie Roberts. Bol to práve on, kto rozvedenej Elizabeth dával lekcie taliančiny, ale aj talianskeho života ako takého.

Zdroj: Instagram/ lucaargentero

Film Jedz, modli sa a miluj s Juliou Roberts a Lucom Argenterom si môžete pozrieť 1. januára o 20.30 h, na DOMA.