Druhá šanca cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Mladí herci z Druhej šance odhodili plášte. Poriadna dávka sexepílu!

19. 01 2022 12:30 | zp
Herci počas natáčania Druhej šance.
Herci počas natáčania Druhej šance. Foto: Instagram/ jan_kolenik
Barbora Bezáková
Sarah Arató
Ráchel Šoltésová

Pochválili sa krásnymi fotografiami.

Seriál Druhá šanca si už dva týždne získava svojich fanúšikov. Skutočný príbeh primára interného oddelenia, ktorý príde o 12 rokov spomienok, rozpráva cez svoje herecké umenie niekoľko ostrieľaných hercov, ktorých dopĺňa viacero menej známych a mladších tvárí. S každou novou epizódou však presviedčajú o tom, že rovnako talentovaných.

Popri Jánovi Koleníkovi, Vladovi Kobielskom a Danovi Heribanovi sa v nemocnici Bezručova o pacientov stará šestica mladých doktorov, medikov, ktorí po štúdiu začínajú svoju profesijnú kariéru. Stvárňujú ich Ráchel Šoltésová, Sarah Arató, Barbora Bezáková, Filip Šebesta, Victor Ibara a Adam Bardy.

TIP: Známi herci tvoria po rokoch opäť pár

S niektorými menami sa televízni diváci už stretli, iných mali možnosť stretnúť v divadlách. Herci nám už pred premiérou prezradili, že sú skvelou partiou, čo dokazujú aj krásne fotografie, o ktoré sa viacerí z nich podelili na sociálnych sieťach.

Zdroj: Instagram/racehlsonnn

Na fotografiách odhodili lekárske plášte a fanúšikom sa predstavili v dokonalom šate, s ktorým by sa nestratili ani na červenom koberci. Jedna z nich ich zachytáva v radostnom momente, o ktoré zrejme vo vzájomnej spoločnosti nemajú núdzu. Treba povedať, že dámy vyzerajú nádherne a trojica hercov ich perfektne dopĺňa.

Zdroj: Instagram/saraharato

Sledujte seriál Druhá šanca v pondelok 24. januára o 20.30 h na Markíze a v týždňovom predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 2. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na