Druhá šanca cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Legendárna Esmeralda v Druhej šanci!

16. 04 2022 11:00 | zp
Herci Vlado Kobielsky, Liv Bielovič a Daniela Kuffelová v Druhej šanci.
Herci Vlado Kobielsky, Liv Bielovič a Daniela Kuffelová v Druhej šanci. Foto: TV Markíza
Esmeralda
Herečku diváci uvidia v najnovšej časti seriálu.
Herečka Daniela Kuffelová.

Herečka divákov preniesla do telenovely.

Poslednej epizóde Druhej šance dominovali príbehy Bartošovej kamarátky Laury a mladého muža, ktorého matka nevedela lekárom pomôcť v rozlúštení diagnózy, hoci by si to želala najviac. Práve pri postave matky pozorným divákom neunikla jedna vec. Ak na okamih zavreli oči alebo si od obrazovky odbehli a zdalo sa im, že zrazu počujú známe hollywoodske hviezdy, nemýlili sa.

TIP: Úžasná správa pre fanúšikov Druhej šance. Nová séria už čoskoro!

Matku mladého pacienta stvárnila skvelá slovenská herečka Daniela Kuffelová, ktorá sa popri herectvu dlhé roky venuje aj dabingu. Svoj hlas prepožičala Cate Blanchett, Meg Ryan či Sandre Bullock a postarala sa aj o slovenské znenie legendárnej hlavnej postavy mexickej telenovy Esmeraldy.

Ako náročný je pre herca dabing? Oddýchne si pri ňom viac ako na divadelných doskách? Daniela Kuffelová nám o špecifickej časti hereckého povolania v rozhovore porozprávala zaujímavé veci.


Ďalšiu, 15. epizódu Druhej šance, si budete môcť pozrieť týždeň po Veľkej noci v pondelok 25. apríla o 20.30 h na Markíze a v týždňovom predstihu v pondelok 18. apríla na VOYO.

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 2. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na