Druhá šanca cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Úžasná správa pre fanúšikov Druhej šance. Nová séria už čoskoro!

14. 04 2022 10:15 | markiza.sk
Druhá šanca sa na obrazovky vráti druhou sériou.
Druhá šanca sa na obrazovky vráti druhou sériou. Foto: TV Markíza

Diváci sa môžu tešiť na ďalších 16 epizód aktuálne najobľúbenejšieho slovenského seriálu, ktoré prinesú šokujúce odhalenia aj dramatické zvraty.

Jarný seriálový súboj slovenských televízií má už teraz jasného víťaza. Divákov televízie Markíza si hneď od prvej epizódy doslova podmanil výnimočný nový dramatický seriál z lekárskeho prostredia s názvom Druhá šanca a okamžite sa stal najsledovanejším a najobľúbenejším pôvodným seriálom na celom trhu. Aj keď do konca 1. série ešte ostávajú dve časti, už teraz je jasné, že sa Druhá šanca veľmi skoro dočká svojho pokračovania.

„Nesmierne si vážime divácku priazeň a krásne odozvy, ktoré na seriál Druhá šanca neustále dostávame. Pre všetkých jeho fanúšikov máme skvelú správu, v najbližších týždňoch sa rozbehne natáčanie 2. série, ktorú si budú môcť na obrazovkách TV Markíza vychutnať už túto jeseň,“ prezradila Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

TIP: Nádherná scéna v Druhej šanci. Soňa a Oliver v intímnom objatí

Každú epizódu Druhej šance sleduje túto jar v priemere až 641-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov a v pondelkovom prime-time seriál suverénne víťazí nad konkurenciou. Priemerný trhový podiel seriálu v obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 je stabilne na úrovni fantastických 30 %. Aj prostredníctvom tohto diváckeho hitu skupina Markíza pokračuje v úspešne nastolenom trende výroby špičkových seriálov s vysokým dôrazom kladeným na čo najlepšiu možnú kvalitu z hereckého i filmárskeho hľadiska.

V novej sezóne Druhej šance sa diváci opäť ocitnú na oddelení internej medicíny prestížnej Nemocnice Bezručova, kde sa budú stretávať s väčšinou obľúbených hrdinov z prvej série, doplnených novými zaujímavými postavami ďalších lekárov a nemocničného personálu, ktorých tajomstvá a zámery budú postupne odhaľovať. Ústrednou postavou však naďalej ostáva charizmatický „Dok“ – bývalý primár Andrej Fabián, ktorého jedinečným spôsobom herecky stvárňuje Ján Koleník.

Druhá šanca
Foto: TV Markíza
 

Popri napínavých momentoch, šokujúcich odhaleniach a dramatických zvratoch nebude ani v tejto sérii chýbať romantika, pozitívne emócie a silné ľudské príbehy. Týkať sa budú nielen súkromia seriálových lekárov, no opäť aj pestrej palety pacientov s neobvyklými diagnózami a rôznymi problémami, ktoré diváci spoznajú v jednotlivých 16-tich epizódach.    

Druhá šanca je slovenskou adaptáciou úspešného talianskeho seriálu DOC – Nelle tue mani, ktorý už bol medzičasom vysielaný v mnohých krajinách po celom svete. Inšpirovaný je skutočným príbehom lekára Pierdante Piccioniho, primára veľkej nemocnice v severnom Taliansku, ktorý opísal vo svojich autobiografických románoch Mínus dvanásť a Prvá pomoc. TV Markíza seriál vyrába v spolupráci so spoločnosťou Beetle producenta Petra Kelíška.

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 2. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na