Druhá šanca cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Snímky, aké by každý neukázal. Herečka z Druhej šance vyšla s odvážnou spoveďou

28. 04 2022 17:00 | zp
Herečka Barbora Bezáková.
Herečka Barbora Bezáková. Foto: Instagram/barborabezak
Barbora Bezáková
Herci na natáčaní Druhej šance.
Herečky z Druhej šance sú krásne ženy.

Prehovorila o náročnom období.

V období, keď sociálnym sieťam dominujú umelá krása a aplikácie na úpravu vzhľadu, je stále vzácnosťou, keď sa nájde človek, ktorý je ochotný zobraziť prostú realitu – takú, aká naozaj je, bez filtrov a retuše. Našťastie, postupne pribúda odvážlivcov, ktorí sa neboja ukázať prirodzenosť, hoci aj s nedokonalosťami. Aj tie k životu patria, aj keď to pri záplave dokonalých fotografií hladkých tvárí a pevných tiel tak veľakrát nevyzerá.

O problémoch s nedokonalosťami prehovorila aj mladá talentovaná herečka Barbora Bezáková, ktorú televízni diváci poznajú ako lekárku Lujzu z Druhej šance. Barbora si krátko pred natáčaním seriálu prešla nepríjemným bojom s akné. Herečka si problém podľa vlastných slov spôsobila sama a o pre ženu náročnom období prehovorila na sociálnej sieti.

„Asi pred dvoma rokmi som si nakúpila prírodné olejčeky na tvár, pretože som na ne čítala vynikajúce recenzie. Ale pleť každého človeka reaguje inak. Neodhadla som to správne a asi po dvoch mesiacoch som sa extrémne vyhádzala. Nikdy som síce nemala dokonalú pleť, trápili ma čierne bodky a sem-tam niekde akné, ale takéto zapálené, boľavé a rozsiahle som to nikdy nemala. Bolo mi jasné, že som si v dobrom úmysle akurát tak uškodila, upchala všetky póry, čo existujú a nevedela som ako ďalej,“ napísala.

Herečka k príspevku pridala tri fotografie. Jednu aktuálnu a dve z čias, keď ju trápilo akné. Snímky dokumentujú, akou obrovskou zmenou si jej pleť prešla. Barbora priznala, že poodhaliť súkromie nebolo jednoduché.

Zdroj: Instagram/barborabezak

„Dlho som zvažovala, či sem tento príspevok pridávať alebo nie, ale nakoniec som si povedala, že sa nie je za čo hanbiť. Možno si niekto prechádza niečím podobným a môže mu to pomôcť,“ dodala. Seriálová Lujza popísala, že keď napokon našla prípravky, ktoré jej typu pleti vyhovujú, výsledky prišli veľmi rýchlo.

„Krátko nato som dostala rolu v seriáli Druhá šanca a vôbec si nedokážem predstaviť moju pleť na kamere, keby vyzerala stále ako na fotke 2 a 3. Dnes mám pleť asi najlepšiu, akú som kedy mala,“ napísala spokojne a podčiarkla to hlavné pravidlo. Že sa o svoju pleť naučila správne starať.

Sledujte seriál Druhá šanca v pondelok 2. mája o 20.30 h na Markíze a v týždňovom predstihu na VOYO.

 

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 2. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na