Druhá šanca cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veľké finále Druhej šance. Myslíš, že ty by si to dokázal lepšie?

03. 06 2022 15:30 | zp
Ján Koleník ako Andrej Fabián v poslednej epizóde Druhej šance.
Ján Koleník ako Andrej Fabián v poslednej epizóde Druhej šance. Foto: TV Markíza
Bartoš chce mať čisté svedomie.
Bartoš chce mať čisté svedomie.
Bartoš chce mať čisté svedomie.

Ak si talentovaný, si na správnom mieste.

Strata Fabiánovej pamäti mimoriadne vyhovovala Borisovi Vargovi, ktorému poskytla dokonalú možnosť zmanipulovať celý príbeh v kauze Satonal a hlavnú vinu nasmerovať na Andreja.

Pamäť však nestratil každý. Šimon Bartoš zalovil v spomienkach a uvedomil si, že výsledky štúdie lieku nemohol zmanipulovať práve Fabián. Hoci Bartoš riskoval, že ho to bude stáť vlastnú kariéru, v závere Druhej šance sa rozhodol postaviť sa na stranu spravodlivosti.

Pozrite si dramatický záver poslednej epizódy Druhej šance. Myslíš si, že práve ty by si vedel pripraviť ešte dramatickejší? Sledoval si seriál a prichádzali ti na myseľ tipy, ako ho vylepšiť? Alebo by si vedel vymyslieť scenár na úplne nový seriál? Práve pre teba máme unikátnu príležitosť.


Celú sériu aj s poslednou epizódou Druhej šance si môžete pozrieť na VOYO.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Druhá šanca či rannej šou Teleráno? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do CME Content Academy, unikátneho štipendijného programu zameraného na teoretickú výuku a praktickú prípravu v televíznom prostredí. Desať vybraných kandidátov sa môže tešiť na dva roky intenzívneho štúdia a praxe. Kurz študentov pripraví na prácu pre televíziu a zabezpečí im po jeho dokončení dlhodobú spoluprácu na programoch pre TV Markíza a TV Nova. Prihlásiť sa môžete online do 15. júna 2022.


 

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 2. mája, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na