Druhá šanca cover

MARKIZA • PONDELOK 20:30, V PREDSTIHU NA VOYO •

V mori ako bohyňa. Hviezda Druhej šance prezradila svoj recept na mladosť

05. 06 2022 11:30 | zp
Herečka Lívia Bielovič na dovolenke v Taliansku.
Herečka Lívia Bielovič na dovolenke v Taliansku. Foto: Instagram/livbielovic_official

Prezradila nám i to, kde a s kým si užíva dovolenku.

Už niekoľko dní si vychutnáva oddych na dovolenke a fanúšikov na sociálnych sieťach zásobuje zábermi vyrážajúcimi dych. Ešte nedávno ju v úspešnom seriáli Druhá šanca vídali ako prísnu riaditeľku, s tou majú však jej najnovšie fotografie len málo spoločné. Herečka Lívia Bielovič ukazuje, že je poriadny chameleón.

Liv nám prezradila, že sa vybrala za slnkom a oddychom na Sicíliu. Je to jedno z jej obľúbených miest a cíti sa tam ako doma.

„Tentoraz na západnú časť – Trapani a Mazara del Vallo. Miesto, kde zastal čas, kde to dýcha históriou a kde sa miešajú dve rôznorodé kultúry – kresťanská a arabská. Zbožňujem to tu, zobrať si malú loďku a prebrázdiť pobrežie a zátoky, kde farba vody je ako bazén. Takých miest je tu veľa,“ popísala, ako si užíva dovolenku. „Trénujem taliančinu a cítim sa, akoby som tu bola doma odjakživa. Celkovo v Taliansku. Podobné pocity mám aj vo Francúzsku,“ dodala sympatická herečka.

Zdroj: Instagram/livbielovic_official

Dovolenku trávi v spoločnosti dcéry Beki, ktorá po mame podedila rovnakú lásku k objavovaniu nových miest. Liv úprimne hovorí, že sú to momenty na nezaplatenie a za čas s dcérou je nesmierne vďačná. Pre pracovné povinnosti oddych niekoľkokrát odkladala, no pôžitky leta si ujsť nenechá.

Zdroj: Instagram/livbielovic_official

„Slnko a more sú pre mňa taký silný element, ktorého sa len tak ľahko nedokážem vzdať. A som vďačná za každú príležitosť ísť načerpať nové sily na pokračovanie nakrúcania Druhej šance a iných projektov, ktoré ma čakajú,“ hovorí herečka, ktorá okrem záberov nádhernej krajiny prekvapila fanúšikov svojou perfektnou vizážou. Objavila recept na večnú mladosť?

„Som neustále v pohybe a to ma udržuje v telesnej sviežosti. Nič extra pre to nerobím. Samozrejme, aj ja si rada ,dám do tela‘,“ prezradila nám s úsmevom.

Zdroj: Instagram/livbielovic_official

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 28. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na