Druhá šanca cover

MARKIZA • PONDELOK 20:30, V PREDSTIHU NA VOYO •

Vieme, koho nahradí v Druhej šanci: Arogantný doktor vkráča do nemocnice

08. 09 2022 08:00 | markiza.sk
Nová posila v nemocnici
Nová posila v nemocnici Foto: TV Markíza

Na oddelení ho nepríjmu s otvorenou náručou.

V nemocnici boli na oddelení doktora Andreja Fabiána posledné mesiace kruté. Tím lekárov musel prekonať pandémiu a neznámy vírus zrejme zanechal aj obete na tíme. V poslednej scéne sme mohli vidieť Andrejovu dcéru, ktorej člen dezinfekčného tímu oznámil, že tí, ktorí ostali, sa môžu vrátiť. Je teda otázne kto všetko sa v nemocnici nakazil a kto vírusu aj podľahol.

Na oddelení sa v druhej epizóde objaví nová posila do tímu. Internista Černý, ktorého si zahrá mladý talentovaný herec Karol Tóth, prichádza do nemocnice ráznym krokom. Aj keď spočiatku pôsobí arogantne, na vrchnú sestru Terezu zanechá prvý dojem výborný. Pozrite si prečo.


Daniel Černý sa tvári tajomne a odťažito a má zvláštny zmysel pre humor, vďaka čomu je ťažké čítať jeho motivácie a zámery. Kto a prečo ho na oddelenie dosadil? Na túto otázku budú všetci hľadať odpoveď.

Karol pôsobil ako herec dlhé roky u našich susedov v Maďarsku. Kvôli úlohe mladého internistu sa musel venovať trénovaniu slovenčiny. „Je to pre mňa dosť ťažké. Musím si veľmi dávať pozor. Práca s ústami je pri slovenčine úplne iná ako pri maďarčine,“ prezradil nám.

Karol sa ako herec venuje činnosti, ktorú nemajú režiséri v láske. „Venujem sa zápaseniu v klietke, MMA. Režiséri majú z toho vždy nočnú moru, aby mi maskéri nemuseli prekrývať modriny.“

Pozrite si rozhovor s Karolom:

Seriál Druhá šanca sledujte v pondelok o 20.30 h na Markíze a už teraz na Voyo