Druhá šanca cover

MARKIZA • PONDELOK 20:30, V PREDSTIHU NA VOYO •

Mrazivá pravda o Šimonovej smrti. Takto zomrel!

22. 10 2022 09:30 | zp
Šimon v Druhej šanci.
Šimon v Druhej šanci. Foto: TV Markíza
Adam Bardy v Druhej šanci
Druhá šanca
Adam Bardy v Druhej šanci

Spomienky lekárom nedávajú spávať.

Ôsma epizóda Druhej šance sa vracia naspäť v deji do obdobia vrcholiacej pandémie. Až teraz sa dozvieme, čo presne sa so Šimonom stalo, ako prebiehala jeho hospitalizácia a ako kolegovia bojovali o jeho život. Na oddelení internej medicíny bola vtedy mimoriadne vypätá situácia a stav bol kritický. Všetci sa snažili najviac, ako vedeli, no svojho milovaného kolegu sa im zachrániť už nepodarilo. Osudným sa postave Adama Bardyho stalo ochorenie COVID-19. S vírusom má osobné skúsenosti aj Adam.

TIP: Príjemne zaskočená Júlia z Druhej šance. Prekvapili ju priamo vo vysielaní

„COVID som prekonal dvakrát. Jedenkrát ma zastihol dokonca počas prípravy na Let’s Dance. Našťastie som nemal nejaký ťažký priebeh, ale, samozrejme, nebolo to príjemné. Myslím si, že to zasiahlo úplne každého z nás. Toto obdobie bolo veľmi ťažké. Už len vidieť, ako to zasiahlo ľudí... Či už blízkych alebo vzdialených,“ prezradil nám Adam. „Počas natáčania to bol veľmi zvláštny pocit opäť sa vnoriť do tohto obdobia a vžiť sa do roly pacienta s ťažkým priebehom COVID-u,“ priznal v rozhovore.

Pozrite si návrat v čase. Takto to bolo so Šimonom:


Seriál Druhá šanca sledujte každý pondelok o 20.30 h na Markíze a vždy o týždeň skôr na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Druhá šanca? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Druhá šanca - v pondelok, 28. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na